PolskiEvent

Symulator Wyścigowy

Symulator Wyścigowy

Symulator wyścigowy pozwala na profesjonalny trening jazdy sportowej na torze wyścigowym i na odcinku specjalnym.

Specjalny kokpit odwzorowujący samochód wyczynowy pozwala poczuć adrenalinę oraz dreszcz emocji z różnych zakątków globu. Symulator rajdowy i wyścigowy jest wykorzystywany jako urządzenie treningowe. Instruktor obsługujący podpowie jak jeździć technicznie oraz poprowadzi przez świat motosportu. Sprawdź swoje umiejętności na profesjonalnym symulatorze jazdy sportowej i poczuj się jak kierowca rajdowy lub wyścigowy.

Symulator wyścigowy przeznaczony jest dla wszystkich uczestników imprezy niezależnie od wieku i płci.

Symulator Playseat ma regulowany fotel który można dostosować do wysokości gracza. Symulator wyścigowy pozwala na realizację treningów lub wirtualnych zawodów sportowych. Symulator wyścigowy jest idealnym urządzeniem do przeprowadzenia zawodów na najlepszego kierowce. Playseat składa się z fotela kubełkowego, kierownicy, pedałów oraz lewarka zmiany biegów – tworząc kokpit samochodu wyścigowego. Symulator rajdowy można konfigurować ustawiając dowolny poziom trudności dostosowany do poziomu kierowcy. Sprzęt jest całkowicie mobilny, a rozgrywka odbywa się na 50 calowym ekranie co dodatkowo przyciąga nie tylko kierowców ale i kibiców.

Symulator wyścigowy może być używany w zamkniętych pomieszczeniach oraz na otwartej przestrzeni.

Podczas realizacji na świeżym powietrzu w celu podniesienia komfortu gry, symulator wyścigowy jest dodatkowo zabezpieczony namiotem przeciwdeszczowym. Wirtualne wyścigi cieszą się największym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży podczas otwartych imprez. Symulator wyścigowy umożliwia jazdę na wiernie odwzorowanych odcinkach rajdowych i torach wyścigowych na całym globie. Realność gry oraz działanie mechanizmów sterujących jak skrzynia biegów, kierownica i pedały dają namiastkę prawdziwych wyścigów.

Symulator wyścigowy obsługiwany jest przez instruktora, który podpowie jak wyeliminować błędy i poprawić technikę jazdy.

Przepustowość atrakcji jest uzależniona od ilości uczestników i zależy od ustawienia długości odcinka lub toru. Zwykle instruktor ustawia jedną rozgrywkę od 60 do 180 sekund. Symulator wyścigowy jest stosowany przez profesjonalnych graczy, którzy trenują do perfekcji tor jazdy i testują ustawienia samochodu. Technologia komputerowa pozwala na przeniesieniu do gry ogólnych zasad fizyki, dlatego symulator wyścigowy zyskuje coraz większą aprobatę wśród profesjonalnych kierowców. Symulator wyścigowy to doskonała atrakcja na event zapewniająca rywalizację i dreszczyk emocji wśród graczy.

Miejsce: 2 x 2 m

Zasilanie: 230 V