PolskiEvent

Mobilna płyta poślizgowa

Mobilna płyta poślizgowa

Płyta poślizgowa to przenośna nawierzchnia wykorzystywana do szkoleń lub pokazów związanych z treningiem bezpiecznej jazdy.

Wykorzystując nawodnioną matę poślizgową możemy demonstrować zjawiska poślizgu lub ćwiczyć manewry obronne w sytuacjach niebezpiecznych. Nasza płyta jest wielkości 50 x 6 m, możemy wykorzystywać ją na równym i utwardzonym terenie wolnym od przeszkód. Dzięki mobilności płyty możemy wykonać pokazy lub trening bezpiecznej jazdy w Twojej firmie lub na Twoim evencie.

Płyta poślizgowa jest podstawowym elementem szkolenia z bezpiecznej jazdy.

Mobilna mata umożliwia trening techniki jazdy przy stosunkowo niskich prędkościach, w celu zachowania całkowitego bezpieczeństwa kursantów. Płyta poślizgowa to specjalnie opracowana nawierzchnia, która w kontakcie z wodą staje się śliska imitując trudne warunki zimowe. W skład mobilnej maty szkoleniowej wchodzi profesjonalny system nawodnienia i zraszania. Sztucznie wytworzone warunki dają możliwości ćwiczenia manewrów przy małych prędkościach, przez co kierujący ma więcej czasu na eliminowanie błędów technicznych. Warunki na płycie poślizgowej są całkowicie bezpieczne dla samochodów i nie wpływają niekorzystnie na ich eksploatację.

Płyta poślizgowa jest obsługiwana przez instruktorów techniki jazdy.

Trenerzy organizują profesjonalne szkolenie lub trening przejazdowy w trudnych warunkach. Powierzchnia 300 m2 mobilnej maty pozwala na ćwiczenie wielu niebezpiecznych sytuacji drogowych. Uczestnicy mogą omijać awaryjnie przeszkodę, ćwiczyć hamowanie, slalom na śliskiej nawierzchni, awaryjnie zmieniać pas ruchu, wykonywać manewry obronne na nawierzchni o zmiennej przyczepności. Płyta poślizgowa jest całkowicie mobilna przez co realizacja szkolenia odbywa się w dowolnym miejscu, a nawet na terenie firmy klienta. Dzięki mobilnym szkoleniom firma zyskuje oszczędność czasową i finansową.

Płyta poślizgowa jest głównym elementem szkoleniowym, ale nie jedynym.

Profesjonalny program szkoleniowy można uzupełnić o symulatory. Firma Polski Event posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji szkoleń i imprez motoryzacyjnych. Kadra składająca się z instruktorów jazdy, kierowców rajdowych, wyścigowych, serwisantów oraz sędziów sportowych pozwala na świadczenie usług szkoleniowych na najwyższym poziomie. Inwestycja w bezpieczeństwo pracowników jest bezcenna. Podczas przejazdu do i z miejsca pracy, zgodnie z obowiązującymi przepisami pracownik jest wciąż w pracy.

Płyta poślizgowa doskonale sprawdza się w imprezach i eventach.

Najpopularniejsze wydarzenia to szkolenie bezpiecznej jazdy, szkolenie techniki jazdy, trening sportowy, piknik motoryzacyjny, promocja nowego modelu samochodu, targi motoryzacyjne, zlot samochodowy, safety day, bezpieczny weekend, bezpieczna droga, bezpieczni na drodze itp.

Miejsce: 150 x 10 m (plac lub parking z utwardzonym podłożem)