PolskiEvent

Gogle VR

Gogle VR

Przeniesiemy cię w niezapomniany świat wirtualnej rzeczywistości.

To okulary wprowadzające w zupełnie inny świat cyfrowy. Dzięki nim możemy pokazać najmłodszym gościom gry w technologii 3D. Osoby dorosłe możemy zaprosić w podróż do najwspanialszych zakątków świata. Najodważniejszych śmiałków możemy przenieść do symulacji sportów ekstremalnych. Gogle wirtualnej rzeczywistości pozwalają podziwiać panoramę miasta stojąc na dachu drapacza chmur lub podczas nurkowania oglądać rafę koralową. Specjalne filmy nagrane w technologii 360 stopni zapewnią ogromną dawkę adrenaliny podczas skoku na bungee, lotu w kosmos, nurkowania pomiędzy rekinami, skoku na spadochronie lub wypadku samochodowego.

Gogle VR pozwalają przenieść się do innego świata – świata wirtualnej rzeczywistości.

Wystarczy założyć okulary 3D by przenieść się w miejsce wspaniałej rozrywki i wirtualnych doświadczeń. Gogle VR umożliwiają podróżowanie, przeżycie niesamowitej przygody, zwiedzanie, ekstremalną rozrywkę lub granie w gry. Zakładając wirtualne okulary uczestnik ma wrażenie że znajduje się wewnątrz gry lub sytuacji którą obserwuje. Gogle gwarantują realność rozgrywki i napotkanej sytuacji. Okulary wirtualnej rzeczywistości nie mają żadnych ograniczeń wiekowych. Korzystać z nich może każda osoba podczas imprezy. O bezpieczeństwo i doskonałą zabawę zadba instruktor, który pomoże dostać się do świata rozrywki.

Doskonała rozrywka przyciąga na stanowisko dużą widownię.

Chęć spróbowania czegoś nowego powoduje długą kolejkę wśród zaproszonych gości. Gogle VR doskonale sprawdzają się na imprezach i eventach. Każda impreza jest doskonałą okazją do zaprezentowania wirtualnej rzeczywistości szerokiej publiczności. Gogle VR są technologią, która w zawrotnym tempie podbija świat i zyskuje wielkie uznanie w oczach uczestników.

Bądź na topie i zadbaj, aby na twoim evencie nie zabrakło Gogli VR. Dokonaj niemożliwego i spraw żeby o twojej imprezie mówiło się bardzo długo – zamów już dziś okulary wirtualnej rzeczywistości.

Miejsce: 2 x 2 m

Zasilanie: 230V