gogle vr są mobilne i sprawdzają się na każdej imprezie, okulary 3D przenoszą uczestnika w wirtualny świat
Wirtualne gogle 3D przenoszą uczestnika w nieznany świat, gogle wirtualnej rzeczywistości idealnie pasują na każdy event, wirtualne gogle dedykowane są dla wszystkich

Gogle VR

To okulary wprowadzające w świat wirtualnej rzeczywistości. Dzięki nim możemy pokazać najmłodszym gry w technologii 3D. Osoby dorosłe możemy zaprosić w podróż do najwspanialszych zakątków świata. Gogle wirtualnej rzeczywistości pozwalają podziwiać panoramę miasta stojąc na dachu drapacza chmur lub podczas nurkowania oglądać rafę koralową. Specjalne filmy nagrane w technologii 360 stopni zapewnią ogromną dawkę adrenaliny podczas skoku na bungee, lotu w kosmos, nurkowania pomiędzy rekinami, skoku na spadochronie lub wypadku samochodowego.

Miejsce: 2 x 2 m

Zasilanie: bateria na 3h później dodatkowo 230V

Gogle VR pozwalają przenieść się do innego świata - świata wirtualnej rzeczywistości. Wystarczy założyć okulary 3D by przenieść się w miejsce wspaniałej rozrywki i wirtualnych doświadczeń. Gogle VR umożliwiają podróżowanie, przeżycie niesamowitej przygody, zwiedzanie, ekstremalną rozrywkę lub granie w gry. Zakładając wirtualne okulary uczestnik ma wrażenie że znajduje się wewnątrz gry lub sytuacji którą ogląda. Gogle gwarantują realność rozgrywki i napotkanej sytuacji. Gogle wirtualnej rzeczywistości nie mają żadnych ograniczeń wiekowych. Korzystać z nich może każda osoba podczas imprezy. O bezpieczeństwo i doskonałą zabawę zadba instruktor, który pomoże dostać się do świata rozrywki. Doskonała rozrywka przyciąga na stanowisko dużą widownię, a chęć spróbowania czegoś nowego powoduje długą kolejkę wśród zaproszonych gości. Gogle VR doskonale sprawdzają się na imprezach i eventach. Każda impreza jest doskonałą okazją do zaprezentowania wirtualnej rzeczywistości szerokiej publiczności. Gogle VR są technologią, która w zawrotnym tempie podbija świat i zyskuje wielkie uznanie w oczach uczestników. Bądź na topie i zadbaj, aby na twoim evencie nie zabrakło Gogli VR. Dokonaj niemożliwego i spraw żeby o twojej imprezie mówiło się bardzo długo - zamów już dziś okulary wirtualnej rzeczywistości.