Strzelnica do painball gromadzi tłumy uczestników. Paintball to dyscyplina która dynamicznie się rozwija. Strzelnica paintballowa jest całkowicie bezpieczna dla widzów i uczestników ponieważ w całości jest zabezpieczona siatką ochronną.
Strzelnica do paintalla jest atrakcją dla dzieci i dorosłych. Strzelnica posiada tarczę lub cel w który mierzą uczestnicy.

 Strzelnica paintballowa

Jest miejscem gdzie można w bezpiecznych warunkach oddać kilka strzałów do tablicy. Trafiające w cel kule wypełnione farbą zostawiają ślady na tarczy.  Cała strzelnica jest otoczona siatką i odseparowana od pozostałych atrakcji w celu zapewnienia 100% bezpieczeństwa podczas rozgrywki. Istnieje możliwość organizacji zawodów strzeleckich na punkty w celu wyłonienia najlepszego snajpera. W standardowym pakiecie znajdują się maski, broń, tarcze, siatki oraz 2000 sztuk kulek do wystrzelenia co wystarczy na obsługę ponad 300 osób.

Miejsce 10 x 3 m

Paintball to dynamiczna gra dla dzieci i dorosłych. Przenieśliśmy jego namiastkę na event w formie zachowującej pełne bezpieczeństwo dla użytkowników. Strzelnica paintballowa jest miejscem gdzie uczestnik strzela do celu. Zadaniem jest trafienie w środek tarczy lub w wyznaczony cel. Strzelnica jest obsługiwana przez przeszkolonego instruktora, czynnego zawodnika rozgrywek paintball. Strzelnica paintballowa jest w całości obłożona siatką dla bezpieczeństwa widzów i gości imprezy. Miejsce rozstawienia atrakcji ze względów bezpieczeństwa wyznaczone jest na obrzeżach terenu imprezy. Strzelnica paitballowa pozwala na trening strzelecki lub konkurs na najlepszego snajpera. Strzelnica przyciąga wielu uczestników i cieszy się dużym zainteresowaniem podczas eventu. Mobilna strzelnica wykorzystywana jest na piknikach rodzinnych, imprezach tematycznych, eventach firmowych i innych.