Ścianka wspinaczkowa jest mobilną atrakcją na imprezy. Dmuchana ścianka do wspinaczki pozwala na trening wychodzenia. Ścianka wspinaczkowa obsługiwana jest przez instruktora, posiada specjalne zabezpieczenia i certyfikaty.

 Ścianka wspinaczkowa

Ścianka o wysokości 8 metrów stanowi wyzwanie nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Dmuchana ścianka posiada dwa stanowiska przez co przepustowość atrakcji została zwiększona o 100%.  Ścianka wspinaczkowa posiada niezbędne certyfikaty, jest zabezpieczona i zakotwiona do podłoża gwarantując maksimum bezpieczeństwa dla uczestników. Na wyposażeniu atrakcji znajdują się liny, karabinki uprzęże i kaski. Ścianka obsługiwana jest przez instruktorów posiadających  specjalne uprawnienia wysokościowe.

Miejsce: 6 x 6 m

Zasilanie: 230 V

Ścianka wspinaczkowa umożliwia trening wejścia na stromą górę w bezpiecznych warunkach. Instruktorzy najczęściej organizują ćwiczenia i trening dla uczestników. Dla doświadczonych wspinaczy możliwe jest zorganizowanie zawodów, w których mierzy się czas wejścia na sam szczyt. Ścianka wspinaczkowa ze względu na swą wysokość jest widoczna z każdego miejsca na imprezie i przyciąga dużą widownie. Sport wśród ludzi jest coraz bardziej popularny dlatego chętnych do wspinania na imprezach nie brakuje. Ścianka jest mobilna i może być wykorzystywana w dowolnym miejscu. Warunkiem bezpieczeństwa jest równa powierzchnia najlepiej trawiasta która pozwoli na bezpieczne zakotwiczenie ścianki. Ścianka posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i okresowe badania techniczne. Wykorzystywana jest na imprezach plenerowych, tematycznych, sportowych i wielu innych. Emocje i adrenalina gwarantowane - zamów ściankę już dziś.