PolskiEvent

Pluszowe miasteczko dla dzieci

Pluszowe miasteczko dla dzieci

Miasteczko drogowe dedykowane dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Każde dziecko może bawić się w edukacyjnym miasteczku wcielając się w rolę kierowcy, pieszego, osoby kierującej ruchem a nawet policjanta. Miasteczko drogowe dla maluchów uczy poprzez zabawę podstawowych zasad ruchu drogowego. Na każdej imprezie masowej pluszowe miasteczko edukacyjne cieszy się ogromną popularnością, a dzieci świetnie się w nim bawią. Tej atrakcji nie powinno zabraknąć na żadnej imprezie motoryzacyjnej. Rodzice i ich pociechy mogą miło spędzać czas na zabawie, a przy okazji zaszczepiać zasady bezpieczeństwa na drodze od najmłodszych lat.

Pluszowe miasteczko drogowe ma za zadanie zapoznać dzieci z podstawowymi zasadami ruchu drogowego.

Dzieci uczą się jak prawidłowo przechodzić przez przejście dla pieszych, po której stronie drogi chodzić oraz jak zadbać o własne bezpieczeństwo w drodze do szkoły. Miasteczko drogowe wykonane jest z miękkich materiałów, znaków, sygnalizatorów, przejść dla pieszych, drogi oraz kilku samochodów. Dzieci ubiera się w samochodziki do jazdy by symulowały ruch drogowy pojazdów. Pozostałe maluchy biorą udział w ruchu jako piesi poruszający się po przejściu dla pieszych. Po kilkunastominutowej zabawie następuje zmiana. 

Miasteczko drogowe jest edukacyjną zabawą dla dzieci.

Promowanie bezpieczeństwa od najmłodszych lat przynosi efekty i pomaga świadomie uczestniczyć w ruchu drogowym. Bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem w działaniach Polskiego Eventu. Miasteczko drogowe obsługuje instruktor i animator. Pluszowe miasteczko drogowe może być używane na otwartej przestrzeni. Niezbędny będzie do tego kawałek równej przestrzeni. Miasteczko drogowe dla dzieci było używane na imprezach rodzinnych, piknikach, dniach bezpieczeństwa typu bezpieczny weekend i innych eventach. Zadbaj o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu i zamów miasteczko drogowe na swoją imprezę.

Miejsce: 6 x 3 m