PolskiEvent

Dmuchańce: zjeżdżalnia Minionki i plac zabaw Disney

Dmuchańce: zjeżdżalnia Minionki i plac zabaw Disney

Dmuchańce to atrakcja dla najmłodszych uczestników imprez ciesząca się największym zainteresowaniem.

Zjeżdżalnia jest średniej wielkości, a jej najwyższe miejsce to 3,6 metra. Taka wysokość zezwala na bezpieczne korzystanie z atrakcji przez najmłodsze dzieci, nie wywołując u nich strachu przed zjazdem. Plac zabaw przeznaczony jest do dłuższej zabawy.

Dmuchańce są atrakcjami przeznaczonymi dla dzieci. Zjeżdżalnia minionki to dmuchaniec, na którym dzieci mogą cieszyć się doskonałą zabawą. Plac zabaw jest dedykowany dla najmłodszych uczestników imprez, czyli niemowlaków i dzieci w wieku przedszkolnym. Plac zabaw, zwany też skakańcem pozwala na szaleństwo i doskonałą zabawę.

Dmuchańce posiadają niezbędne atesty i zabezpieczenia.

Każdy dmuchaniec jest zakotwiczony i odpowiednio zabezpieczony na wypadek podmuchu wiatru. Dmuchańce są obsługiwane przez specjalne przeszkolonych animatorów dbających o bezpieczeństwo najmłodszych. Dmuchańce są wykorzystywane podczas imprez, na których obecne są dzieci. Obsługujemy pikniki rodzinne, festyny, dzień dziecka, urodziny, imieniny, wesela oraz inne imprezy okolicznościowe. Dmuchańce to wspaniała atrakcja podnosząca rangę i imprezy oraz jej zainteresowanie. Oferujemy usługę wynajmu dmuchańcy i biletowania atrakcji.

Miejsce 10 x 10 m

Zasilanie 230 V